Va­paa­eh­tois­ten yh­teys­tie­dot

Vapaaehtoiset vertaistoimijat sekä ryhmien ohjaajat ja yhteyshenkilöt
Maisema Pyynikinharjulta kohti Pyhäjärven maisemaa. Kuvassa näkyy mm. korkea piippu, saaria ja kaukana taustalla Pirkkala. Sää on pilvinen.

Tällä sivulla

A

Ala-Ajos Tero / Mänttä, vertaistoimija,tero.ala.ajos@gmail.com ja 044 593 1933

D

Dianoff Jari / shakkikerho, j.dianoff@gmail.com ja 050 557 1009

H

Hannu Susanna / pistekirjoituskurssit, susanna.hannu@gmail.com ja 044 235 4439

Hartman Martti / Lempäälä, martti.hartman@saunalahti.fi ja 040 516 5946

Hatanpää Tarja / Nokia, tarja.hatanpaa20@gmail.com ja 046 655 0816 

Hietala Raija / Nokia, vertaistoimija raija.hietala@pp.nkl.fi ja 0400 856 629.

Huusela Sinikka / Forssan yhdistys, sinikka.huusela@surffi.net ja 040 769 8909

I

Innala Irma / vertaistoimija Valkeakoski, irma.innala@tpnet.fi ja 050 505 0918

J

Jokinen Keijo / Pirkkala, 0500 830 455

K

Kankaanpää Marika / vertaistoimija Ylöjärvi, manta67@luukku.com ja 040 727 8818

Kankare Jani / miesten- ja työikäisten ryhmä, karkea.ninja@kotiposti.net ja 045 126 6266 

Keskinen Sari / liikuntatoiminta,sarikeskinen@kolumbus.fi ja 040 769 7424

Kiiski Sisko / liikuntatoiminta, sisko.kiiski@gmail.com ja 040 821 5871 

Kivelä Rauno / keilailu Hämeenlinna, 040 573 7703 

Kujanpää Elina / näköpiiri, elinakujan@gmail.com ja 050 524 1458

Kurvinen Arto / tapahtumat, kurvinen.arto@gmail.com ja 050 360 7935 

Kääpä Tuula / Akaa, 040 748 6071

L

Lehtinen Outi / Retinakerho, outi.lehtinen@elisanet.fi ja 040 700 7930

Leipijärvi Irma / vertaistoimija Janakkala, irma.leipijarvi@saunalahti.fi ja 040 827 6299

Leppänen Reino / maalipallo, vertaistoimija Ylöjärvi, 0400517330@netti.fi ja 045 603 6108

Leppänen Raija / Retinakerho, 0400 797 139

Liljeqvist Svante / Keratoconus-lerho, 050 501 9220

M

Majavesi Leena / Hämeenkyrö, 041 498 0844 

Mikkonen Liisa / vertaistoimija Lempäälä, r.liisa.mikkonen@gmail.com ja 040 575 2421

N

Niemi Eeria / Akaan diakoniatyö, eeria.niemi@evl.fi ja 040 709 1691

Numminen Paula / vertaistoimija Virrat, paula.k.numminen@gmail.com ja 044 579 7478

O

Ojala Mari / naisten kerho, mari.ojala@pp.inet.fi ja 050 547 2621

P

Pilhjerta Jouni / Valkeakoski, jouni.pihljerta@pp.inet.fi ja 040 755 6288

Poivaara Annami / esteettömyys, seniorit, annami.poivaara@kolumbus.fi ja 050 438 8046

Pulla-Erkkilä Jenni / työikäisten ryhmä, jennipulla123@gmail.com ja 040 596 4421

R

Ranta Veikko / liikuntatoiminta, vertaistoimija Tampere rantaveksi@gmail.com ja 040 522 5587 

Rihkajärvi Raija / käsityö- ja tapahtumatyöryhmät, vertaistoimija Ruovesi raijarihkajarvi@gmail.com ja 050 562 6376 

Runtti Markku / joogaryhmä, markkuruntti@kolumbus.fi ja 041 513 3485 

S

Salonen Ritva / vertaistoimija Kangasala, ritva.salonen49@gmail.com ja 050 574 6337 

Soininen Elvi / Glaukoomakerho, elvi.soininen@kolumbus.fi ja 040 715 1015

Särkinen Ossi / tapahtumatyöryhmä, ossi.sarkinen@kolumbus.fi ja 0400 412 867 

V

Virtanen Pirjo / vertaistoimija Lempäälä,tipi.virtanen@gmail.com ja 050 360 3365 

Y

Yrjänäinen Leena / keilailu Tampere, 040 729 1053


Sivu päivitetty